Brother MFC-J6975DW | All-in-one Inkjet Printer | Inkjet | Colour | A3 | Wi-Fi | Grey
- TootjadBrother
- Mudel: MFCJ6975DWRE1
- Saadavus: 1
-
606€
Brother MFC-J6975DW | All-in-one Inkjet Printer | Inkjet | Colour | A3 | Wi-Fi | Grey
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 616.00 mm |
| Gross height (mm) | 504.00 mm |
| Gross weight | 28.80 kg |
| Gross width (mm) | 681.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A3 |
| Net weight | 23.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4240.00 g |
| Plastic (No PET) | 1060.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Brother |
| Producer product family | All-in-one Inkjet Printer |
| Producer product name | MFC-J6975DW |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 5.30 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.21 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |





